SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9 Tdi
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
61,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
98033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 1.9 TDI i regjistruar edhe 10 muaj
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »