SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes c220
Çmimi :
€16,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
113,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
98034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c220 viti ne fund te 2009 vetura eshte me 1 vit rks posedon automatik navigacion climatronik tempomati cd dvd radio telefon karrigat elektronike karrigat gjysem lkur senzor parkingu para pas 2 qels eshu sene tjera vetura eshte full opcion eshte ne emrin tim personal Ju mirpresum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Vushtrri
044-234-686
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »