SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Civic 1.4 Benzin Eshte Shum e Shpejt Dhe e Ruajtur
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Lloji :
Honda Civic
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
98,022
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, DVD Player
ID e produktit :
98047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Honda Civic 1.4 Benzin eshte e mirmbajtur te gjitha serviset i ka te bera,eshte me targa te huaja,gomat i ka te reja,fellnat i ka shum te mira kerkoj bleres serioz çmimi 1100 EURO
Numri kontaktues 045322319:>>>Z..Selim Osmanollaj
Informata rreth publikuesit
AdriaTik
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »