SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes S-clad 3.2
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2001
ID e produktit :
98074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
link : Përshkrimi :Mercedes S-clas viti prodhimit 2001 3.2 Disel Deri ne Maj 2016 regjistrim nuk esht Hipotek lekur Karrigat me Nxemje dhe ftofje Automatik Tiptronik Airmatik Senzor para dhe morapa Dvd para fhe mprana Centrall Karrigat Levizin me pull me nje Fjal Full Bojm dhe Ndrrime Pres Bleres Serioz .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gramos
Prishtinë
044503510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »