SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa cosmo
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2007
ID e produktit :
98084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa modeli cosmo 1.3cdti 6shpejtesi
4dyere abs esp Clime central
uleset gjysme lekure fellne 16c
vetura eshte me dogan homologim k.teknike
e ardhur nga zvicera
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
044343440
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »