SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet w polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
98088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
polo viti 2003 1.4
karrigat me nxemje
me klimë
Informata rreth publikuesit
Adonis
Prishtinë
045800313
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »