SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '16
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
98091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Bravo MultiJET 1.6-JTD , 16V , Dynamic , Manual 6 + R

1.6 litre turbocharged 4 cylinder motor
6 Shpejtesi manual
Shpenzimet 6.3/4.1/4.9 l/100km ( 6.3 Kur e nget ne maksimum ) , ( 4.1 ne rrugë të hapur ), ( 4.9 ne trafik te qytetit ) dmth esht shum ekonomik dhe stabil ku motori permban 120 PS ,
Klim 2 Sezonale .
Viti i Prodhimit 08-10-2008
Fellne : 17 coll , 225/40 ( Fellnet i ka te mercedes s-class modeleve te reja ) gjishashtu posedon dhe 4 Guma per dimer me rrota ( Bandash ) .
Posedon 2 qelsa ( Interierin teper te ruajtur , gjithashtu edhe jashta esht teper i rujtum pa as nje gerrith )
Mini Frigorifer ( per ftohjen e ujit ose ndonje pije )
Kilometrazha : 152000 origjinale
Amortizeret i ka SPORT
Senzor Parkingu,
Senzor Shiu
Sistemin Auto Hold On (vetura ndalet nuk shkon mbrapa ne perpjetez)

Regjistrim deri me 12.05.2017
Informata rreth publikuesit
Mentor
Gjilan
045635528
Moscow, Russia [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »