SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira 2.0dti
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
98094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SheS ndrroj opel zafira 2.0dti eco gjendja shum e mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Npndalia
Gjilan
044577712
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »