SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel combo
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
116
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
98102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet (ose ndrrim)opel combo 1.7 DTI 2002 naft i posaradhur nga zvicra i doganuar + 1 vit regjistrim vetura esht ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
Betim
Mitrovica
049610000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »