SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6 2.0
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
98104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw golf 6 2.0 Tdi 140 p.s,full opsion,Dsg,serviset e kryera me rregull etj.
Viti i prodhimit:Nentor 2011


Ndrrim nuk boj
Informata rreth publikuesit
Erzen
Prizren
045511919
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »