SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota Mr2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Toyota MR 2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
98111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Mr2 ne gjendje shum te mir kerr per Marakli

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Gjakova
044/416/384
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »