SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes viti 1992
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
98121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet benz 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fred
Tirana, Albania
00355685307192
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »