SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
98122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 karavan ne gjendje shum te mir po ashtu vetura posedon airbeg fellne etj etj Ka regjistrim edhe 6muaj me mundsi ndrrimi044352049
Informata rreth publikuesit
Behar
Los Angeles, California
044352049
Los Angeles, California [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »