SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Nissan primera - 1999
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '15
Lloji :
Nissan Primera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
98132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nissan primera Viti 1999 ,
Motorri eshte 1.6 benzin
centrall, pasqyret xhamat dhe shiberin elektronike
Ka klim funksionale, aairbag perpara dhe mrapa
Veture familjare hargjime te vogla
Regjistrim deri ne korrik 2016..boj edhe ndrrim..
049 823 338
Informata rreth publikuesit
agan
049 823 338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »