SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tauran 2.0 tdi
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tauran 2.0 tdi pa dogan, 7 ulse,climatronik,tempomat,6shpejtsi,karriga me nxemje,goma te reja,liber service,etjPostuar nëpërmjet celularit. 044 357 357
Informata rreth publikuesit
Florim
Podujevë
044357357
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »