SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf IV 4motion tdi (tdi te kuqe)
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
98149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf IV ne gjendje te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
Prizren
044763425
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »