SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter 50 cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,100
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2000
ID e produktit :
98204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuter 50cc ne xhendje te rregullt veq se dritat nuk I punojnKontaktoni ne facebook Hebip s halimi halimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hebip S Halimi
Linz, Austria
049255240
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »