SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SuZuki GsX 1100 E - ndrrim I mundshëm
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
31,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
1986
ID e produktit :
98206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet suzuki gsx 1100 cc , eshte i ardhur nga zvicra ne gjendje motorike dhe vizuele perfekte , posedoj librezen eshte i qlajmruar ne zvicerr , mirpo dogan nuk ka , motorri i ka te ndrruara vajin dhe filterin e vajit , i ka disqet e frenimit te reja origjinale , gurtnet e reja frenimin perfekt ,Gomat i ka te reja , instrument tablla punon qdo sen ftofjen e ka me vaj., eshte shum i shpejt 127 ps ,, harxhimet per 100 km i ka 4 deri ne 6 L varesisht nga vozitja , eshte i leht mu vozit , Nr i kontaktit 045671110 , eshte shum i rujtun edhe stil interesant motorrin e ka tip top ska asnje defekt asnje gjë qe duhet me shti nmotorr ose nkareseri , i ka auspuhat extra nxjerr za shum tee mir ,. . Top speed 245 km/ h

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
045671110
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »