SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
34,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
98226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 posedon alarm central drita cristal 1.6 diesel i thjesht ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Pristina
+37745687122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »