SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Opel Signum 3.0 DTI
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Opel Signum
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel signum ne gjendje perfekte, viti 2003, kilometrazha 159.000km me libra te servisit ne zvicerr, kubikazha 3.0 DTI Automatic-tiptronic, eshte model i 2004 i blere me porosi, i ardhur nga zvicrra, regjistrim RKS , posedon ksenon bixenon ndriqimi brenda lled drita fellne 18-she me goma te reja te dimrit te sapo blera ne vlere 1300 euro, senzora parkingu, NAVI, DVD, BLUETOOTH, TEL, KAMER PER RIKFERC GJAMAT COLOR NE LIBREZ, me te gjitha servisat e sapo kryer me nje fjale full extra CMIMI 6000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
New York, New York
045-625-563 , 049-486-412
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »