SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 2003
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
98242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet edhe ndrrohet me golf 4@5. Opel zafira 2.0 dizel,Automatik ne gjendje perfekte me 7ulese. Serviert e kryera me rregull .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mifail
Malishevë
+37744258605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »