SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen Pluriel 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
98248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Citroen Pluriel 1.4 benzin, me dogan osht kabrio hapet dhe mbyllet tavani ne menyr automatike, viti 2003 , 151000 te kaluara vetura esht ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
045 510 710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »