SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion MAN, Typ M 32, Sattelzugmaschine me Rimor
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
550,000
Viti :
1998
ID e produktit :
98256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni
MAN, Typ M 32, 259 PS (191 kw),

15 t, 550.000 km, tempomat, Diesel, vjetit i prodhimit 1998, Euro 3,
me Rimork, me Ramp Ngarkimi dhe Shkarkimi, viti i prodhimit 1993.

Kamioni eshte ne gjendje shum te mire teknike.
INFO 044 371 966
Informata rreth publikuesit
altin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »