SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
98271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 2, turbo disel 1.6, shiber,central,alarm,karrikat e golf 3,ngjendje perfekte shpenzimet shume tvogla 9 muj regjistrim
Informata rreth publikuesit
Xhevat
Prishtinë
049891657
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »