SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Citroen c elysee 2014
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,093
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2014
ID e produktit :
98273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c elysee 2014 ne gjendje te rregullt siç shihet ne foto regjistrim deri ne tetor 2016 per me shum kontaktoni ne numrim : +37744576862 pres blerës serioz!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
+37744576862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »