SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 1.9 049 512 775
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Shufra Kulmi
ID e produktit :
98278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat 1.9 TDI me 2 t kuqe.Invetar me lekur.Automatike ngjyre hiri.Pronari i pari ne kosove.
Posedon..
Airbag
Navigacione
Komanda ne vollan
Pasqyret me rryme
Seonzora shiu.
Veturen munde ta shihni edhe ju vet.Pres Bleres Serioz
Informata rreth publikuesit
Florim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »