SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW
Çmimi fillestar :
€4,700.00
Ju kurseni :
€1,200.00 (26% zbritje)
Çmimi :
€3,500.00 Çmimi rritet në €4,700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
6 Prill
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
98283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 320d viber whats upp +37745571110
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
045571110
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »