SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Mercedes C 200 Diessel
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
98291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz C200 diessel në gjendje perfekte posedon alufelne ,goma të reja , hidraulik , abs , airbag , radio , mbyllje qëndrore , alarm , xhama elektrik , pasqyre elektrike etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazbi
+37744196010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »