SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 730 2012 zbritje%
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 730
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
67
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
98293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 730d 2012 full opsion
049468569
045304696Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erdo A.
Pejë
045304696 ose 049468569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »