SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 75
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Rover 75
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
98297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rover 75 2.0tdci diesel ne gjendje shum te mir pune

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Rahovec
049889855
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »