SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Mercedes E230
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
ID e produktit :
98306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 230E
2500cm3
Dizell
viti i prodhimit 1992 ,
regjistrim deri ne prill te vitit 2016,
4 dyer
ABS
Klimë
Marshi: automatik
Airbag
Gumat: per vere dhe dimer te reja
Eshte ne gjendje perfekte
Interieri shum i rujtem
Te gjitha serviset i ka te kryera
QMIMI 3900 EURO (I DISKUTUESHEM)
pres bleres serioz.☺
Numri per kontakt: 044228343
(ne dispozicion prej ores 09:00 deri 19:00)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florian
Kosovo
044-228-343
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »