SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
98315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerri o ne gjendje perfekt per qdo info shtes lajmronu ne tel flm......kerri gjindet ne ch

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elezi
Bern, Switzerland
0764259003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »