SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel vectra dti 16v
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
98316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel vectra dti 16v , vetura posedon klim airbag abs centrral , radio me novogacion regjistrim deri ne maj 2016 mundeni te kontaktoni ne viber +37744819142

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sabit
Gjilan
044819142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »