SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d viti 2003 klimatronik 1 vit rks
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
98319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klimatronik
Airbaig
Fellne
Regj 1 vit
Ne gjendje te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044618628
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »