SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2002
ID e produktit :
98324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E320.
Automatik-tiptronik.
Me fellne 16 coll me goma te dimrit dhe fellne 18 coll.
Shum i ruajtur,pronari i dyte.Postuar nëpërmjet celularit.

Ndrrim me Gollf 4

Ndrrim i mundshem me : Gollf 4.
Informata rreth publikuesit
Kuushttrim
Prishtinë
38649636676
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »