SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gilera Runner 125cc
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2001
ID e produktit :
98332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gilera Runner me 125 kubik. Gilera eshte ne gjendje te rregullt! Dogana e paguar, nuk ka regjistrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Broni
Prishtinë
049439496
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »