SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT-2006-2007-2.0TDI
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
98336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat ne gjendje shum te mir dhe e mbajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flavio
Shkodër, Albania
+355682033667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »