SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes renault master
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
98353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault master. Furgon dizel. 2.5 viti 1998 shum i ruajtun. R.k.s i qlajmruar per ma shum. Kontakto. 044/049 210 613

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
luli
Prishtinë
044/49 210 613
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »