SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL corsa full extra 2004
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
98370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura osht ne gjendje shum te rregullt tip top si jasht ashtu edhe brenda ka abs air bag klim karrika me nxemje regjistrim ka edhe 7 muj hargjime te vogla 1.2 benzin ecotec goma te reja sava m+s me felga :$ 3800 euro
Informata rreth publikuesit
Alfonz
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »