SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Fiat Stilo 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,053
Motori (kubik) :
1910.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Stilo (dynamic) viti i prodhimit 2004. performanca 85 KW - 116 HPpoedon; liber servisi, dy qelsa, mbyllje qendrore, regjistrim RKS deri Mars 2016,goma te reja, drita te mjegulles para dhe prapa, retrovizoret dhe xhamat me ngrohje, timon hidraulik + city drive, klime AC, ABS, ASR

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim
Prishtinë
045639350
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »