SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
98394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2009 148.000km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
38631290775
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »