SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo twin spark
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Alfa Romeo 147
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
98400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa Romeo twin spark 1.6 16 v 2003 ne gjendje perfekte regjistri 8 muj servisin e Krym tip top asnji cent investim. Klimatronic Klim 2 zonale bord computer krejt me pulla gjomat pashqyret guma te rreja

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Pejë
049338028
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »