SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.9 dizel JTD 2004
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
98406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat stilo 1.9 dizel JTD 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
045333004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »