SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz ML 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
270.00
Viti :
2004
ID e produktit :
98408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes ML viti 2004 ne gjendje shum te mir.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Pristina
044-354-732
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »