SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjip Kija Sportage 2.0
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
98429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I Rexhistruar në RKS
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
+37744806636
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »