SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT PUNTO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
98455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PLUS PLIN
VETURA KA REGJISTRIM 10 MUAJ
NE GJENDJE TE RREGULLT
tel contact 044 243 790
Informata rreth publikuesit
mezinimilot
Vllezrit gervalla [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »