SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault clio
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
98457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault clio 1.4 16v viti 2000
Informata rreth publikuesit
Zamir
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »