SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ml270 disel tiptronik 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
98466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesr ML Mercedes 270 CDI viti 2002 i regjistruar siguruar deri me 05.2016 ne gjendhe shum te mir siq shihet ne foto me posht

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
045337448/044222235
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »