SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Vw Touran 1.9 TDI DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
98476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Volkswagen Touran 1.9TDI automatik DSG, uslet lekur me nxemje 7 ulse, ne gjendje te rregullt teknike.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049 305 900
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »