SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
98486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 - 2009 - 1.9 TDI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fazli
Therandë
044169652
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »